fbpx

Kup i zarabiaj – finansowanie

Kup i zarabiaj

Jako sprzedawca tego projektu pragniemy Państwu zaproponować najatrakcyjniejsze warunki zakupu apartamentów oraz możliwość zarabiania na tej inwestycji.

W naszym budynku zlokalizowanych jest 16 apartamentów. Część z nich to lokale mieszkalne i w związku z tym obciążone są stawką 8 % podatku VAT. Na lokale te można uzyskać typowy kredyt mieszkaniowy dostępny we wszystkich bankach. Pozostała część apartamentów to lokale użytkowe zakwaterowania turystycznego obciążone stawką 23 % podatku VAT. Ci Państwo którzy prowadzą działalność gospodarczą będą mogli odliczyć w całości naliczony podatek VAT przy zakupie. Dla tych którzy nie mają swojej działalności jest to okazja żeby rozpocząć przygodę z wynajmem nieruchomości i przy okazji odliczyć pełen podatek VAT. To się naprawdę opłaca. W poprzednim sezonie wynajmy apartamentów oscylowały w kwocie 2-2,5 tyś zł za tydzień.

W przypadku zakupu lokalu mieszkalnego na kredyt przy udziale własnym wynoszącym 10 % miesięczna rata kredytu zaczyna się już od 1250 zł brutto
W przypadku lokalu użytkowego rata miesięczna wynosi od 1150 zł netto.
Atrakcyjna pożyczka

Naszymi apartamentami będzie zarządzał administrator, który kompleksowo zajmie się utrzymaniem budynku, utrzymaniem terenu zewnętrznego, rozliczaniem zużycia mediów, naprawami eksploatacyjnymi oraz serwisem zainstalowanych urządzeń. W przypadku zainteresowania wynajmem Państwa apartamentów, administrator będzie mógł poszerzyć swoją usługę o przygotowywanie do wynajmu, przeprowadzenie procesu zdania oraz odbioru apartamentu od turystów oraz przeprowadzenie czynności rezerwacyjno-rozliczeniowych. Aktualny poziom cen wynajmu tego typu nieruchomości pozwala na rentowność naszej inwestycji na poziomie 7 % rocznie.


Apartamenty Liliowa w Dębkach