Kup i zarabiaj – finansowanie

Kup i zarabiaj

Jako sprzedawca tego projektu pragniemy Państwu zaproponować najatrakcyjniejsze warunki zakupu apartamentów oraz możliwość zarabiania na tej inwestycji.

W związku z tym, że wydzielane lokale będą lokalami użytkowymi zakwaterowania turystycznego, ci Państwo którzy prowadzą działalność będą mogli odliczyć w całości naliczony podatek VAT w wysokości 23 %. Dla tych którzy nie mają swojej działalności jest to okazja żeby rozpocząć przygodę z wynajmem nieruchomości i przy okazji odliczyć pełen podatek VAT. To się naprawdę opłaca. W aktualnym sezonie wynajmy apartamentów oscylowały w kwocie 2-2,5 tyś zł za tydzień.

W przypadku zakupu lokalu na kredyt przy udziale własnym wynoszącym 20 % miesięczna rata kredytu zaczyna się już od 860 zł netto miesięcznie , natomiast dla osób które nie prowadzą działalności i nie będą mogły odliczyć podatku VAT rata miesięczna zaczyna się od 960 zł brutto.

Naszymi apartamentami będzie zarządzała firma która kompleksowo zajmie się utrzymaniem budynku, przygotowywaniem apartamentów do wynajmu, prowadzeniem rezerwacji oraz płatnościami do właścicieli lokali. Apartamenty będą wynajmowane w systemie 70/30. Z przychodu z najmu 70 % przychodów będzie trafiało do właścicieli lokali a 30 % do firmy zarządzającej. Aktualny poziom cen wynajmu tego typu nieruchomości pozwala na rentowność naszej inwestycji na poziomie 7 % rocznie.


Apartamenty Liliowa w Dębkach