Kup i zarabiaj – finansowanie

Kup i zarabiaj

Jako sprzedawca tego projektu pragniemy Państwu zaproponować najatrakcyjniejsze warunki zakupu apartamentów oraz możliwość zarabiania na tej inwestycji.

W związku z tym, że wydzielane lokale będą lokalami użytkowymi zakwaterowania turystycznego, ci Państwo którzy prowadzą działalność będą mogli odliczyć w całości naliczony podatek VAT w wysokości 23 %. Dla tych którzy nie mają swojej działalności jest to okazja żeby rozpocząć przygodę z wynajmem nieruchomości i przy okazji odliczyć pełen podatek VAT. To się naprawdę opłaca. W aktualnym sezonie wynajmy apartamentów oscylowały w kwocie 2-2,5 tyś zł za tydzień.

W przypadku zakupu lokalu na kredyt przy udziale własnym wynoszącym 20 % miesięczna rata kredytu zaczyna się już od 860 zł netto miesięcznie , natomiast dla osób które nie prowadzą działalności i nie będą mogły odliczyć podatku VAT rata miesięczna zaczyna się od 960 zł brutto.

Po założeniu wspólnoty zostanie wybrana firma która będzie serwisowała lokale których właściciele postanowią prowadzić usługę wynajmu. Przedstawiciel tej firmy będzie przyjeżdżał na nieruchomość z ekipą sprzątającą. Będzie protokolarnie odbierał lokal, dopilnowywał prac porządkowych oraz protokolarnie przekazywał następnym najemcom. Należności za wynajem będą spływały na konta właścicieli lokali poprzez system booking.com, airbnb.pl lub inne.


Apartamenty Liliowa w Dębkach